در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۶۲۲۷۴
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۸
حواشی هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال

بیهوش شدن یک هندبالیست بر اثر اصابت چوب از سوی تماشاگران + عکس

در بازی ناتمام میان دو تیم شهرداری کازرون و فولاد مبارکه سپاهان از هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال یکی از بازیکنان بر اثر برخورد چوب به سرش بیهوش شد.

خرداد:در بازی ناتمام میان دو تیم شهرداری کازرون و فولاد مبارکه سپاهان از هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال یکی از بازیکنان بر اثر برخورد چوب به سرش بیهوش شد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، در هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال (روز گذشته) تنها سه دیدار انجام شد و بازی دو تیم شهرداری کازرون و فولاد مبارکه سپاهان در اصفهان نیمه تمام ماند.

مراد کرمی رییس سازمان لیگ هندبال علت آن را اعتراض مربی کازرون و ورود تماشاگران کازرون به داخل زمین عنوان کرد.  
در جریان اعتراض مربی کازرون و ورود تماشاگران کازرونی ها به داخل زمین، علی شیرانی هندبالیست تیم سپاهان به دلیل برخورد چوب به سرش بیهوش شد.

سعید برخورداری دروازه‌بان تیم هندبال سپاهان درباره اتفاقات این دیدار به ایسنا گفت: ما در جریان بازی چند بار جلو افتادیم. در اواخر نیمه دوم مربی کازرون به میز داوران حمله کرد، یکی از بازیکنان ما را زد و به زیر میز داوری کوبید. آن موقع تماشاگران کازرونی به داخل زمین ریختند.

او درباره مصدومیت علی شیرانی نیز اظهار کرد: تماشاگران با چوب به سر بازیکن ما علی شیرانی زدند و او بیهوش شد و به بیمارستان منتقل شد.

او افزود: در این شرایط داوران بازی را متوقف کردند. شرایط خیلی بدی بود. اما اکنون خداراشکر حالی شیرانی خوب است و تازه از بیمارستان مرخص شده است.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه