جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۶۲۴۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
مسابقات سومین دوره جام بین‌المللی فجر؛

برنامه رقابت‌های وزنه‌برداری جام بین‌المللی فجر اعلام شد

با مشخص شدن لیست اسامی تیم‌های شرکت کننده درمسابقات سومین دوره جام بین‌المللی فجر در اهواز، برنامه زمانبندی از سوی کمیته مسابقات فدراسیون وزنه‌برداری اعلام شد.
خرداد:با مشخص شدن لیست اسامی تیم‌های شرکت کننده درمسابقات سومین دوره جام بین‌المللی فجر در اهواز، برنامه زمانبندی از سوی کمیته مسابقات فدراسیون وزنه‌برداری اعلام شد.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا ، پس از دریافت لیست اسامی ابتدایی تیم‌های شرکت کننده در سومین دوره رقابت‌های جام بین‌المللی فجر (یادواره سردار شهید عزیز الماسی) کمیته مسابقات فدراسیون وزنه‌برداری، برنامه زمانبندی این دوره از پیکارها را اعلام کرد. برهمین اساس؛ جلسه فنی مربیان و سرپرستان تیم‌های حاضر در این مسابقات ساعت 16 روز چهارشنبه (16 اسفندماه) خواهد بود.

در نخستین روز از رقابت‌های جام بین‌المللی فجر، رقابت وزنه‌برداران دسته 56 و 62 کیلوگرم از ساعت 14:30 پنجشنبه (17 اسفندماه) در سالن ورزشی امام رضا (ع) شهرک نفت شهر اهواز آغاز و سپس مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات ساعت 16 در همین سالن برگزار می‌شود.

در دومین روز از مسابقات جام بین‌المللی فجر در روز جمعه (18 اسفندماه) ساعت 14:30 مسابقه اوزان 69 و 77 کیلوگرم استارت می‌خورد. در ادامه نیز رقابت شرکت کنندگان دسته‌های 85 و 94 کیلوگرم راس ساعت 17 آغاز می‌شود.

شنبه (19 اسفندماه) در آخرین روز رقابت‌های وزنه‌برداری جام بین‌المللی فجر، وزنه‌برداران اوزان 105 و 105+ کیلوگرم ساعت 15 با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

در نهایت از 18:30 دقیقه، مراسم اختتامیه این دوره از رقابت‌ها با اهدای جام و جوایز به تیم‌ها و نفرات برتر به پایان می‌رسد.

 

فدراسیون وزنه‌برداری جام بین‌المللی فجر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه