در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۶۲۴۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
کشتی آزاد قهرمانی آسیا؛

حسن یزدانی و ابراهیمی طلایی شدند

نماینده وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان با پیروزی در دیدار فینال رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال طلا شد.
خرداد:نماینده وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان با پیروزی در دیدار فینال رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال طلا شد.


به گزارش خرداد به نقل از فارس ،در ادامه مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که از صبح امروز (یکشنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان آغاز شده است، نمایندگان کشورمان در اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته‌اند که حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم با پیروزی در فینال مدال طلا را بر گردن آویخت.

در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 12 بر 2 عظمت دولت بیکوف، دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان و نقره آسیا از قزاقستان را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 13 بر صفر از سد جاورایل شاپیف از ازبکستان گذشت و فینالیست شد.

یزدانی برای کسب مدال طلا با نتیجه 10 بر صفر در کمتر از 3 دقیقه یوتومن ارگودُل از مغولستان را شکست داد و قهرمان شد. در این وزن 12 نفر حضور داشتند.

پیش از این مصطفی حسین‌خانی موفق به کسب مدال برنز وزن 74 کیلوگرم شده بود. ایمان صادقی نیز با شکست در دیدار رده‌بندی وزن 61 کیلو به عنوانی بهتر از پنجمی نرسید.

تا دقایقی دیگر محمدجواد ابراهیمی در فینال وزن 92 کیلوگرم برای کسب مدال طلا مبارزه خواهد کرد. امین طاهری نیز در وزن 125 کیلوگرم در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز کشتی خواهد گرفت.

تیم کشورمان در روز اول مسابقات موفق به کسب یک مدال طلا توسط اکبری در وزن 79 کیلو و یک نقره توسط گُلیج در وزن 97 کیلوگرم شده بود.


در ادامه مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که از صبح امروز (یکشنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان آغاز شده است، نمایندگان کشورمان در اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته‌اند که محمدجواد ابراهیمی در وزن 92 کیلوگرم با پیروزی در فینال مدال طلا را از آن خود کرد.

به گزارش انتخاب؛ در وزن 92 کیلوگرم که 10 نفر حضور داشتد، محمدجواد ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر از سد چانگ جائه سوئه از کره جنوبی گذشت و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز با نتیجه 7 بر 2 زوشن لین از چین را شکست داد و گام به فینال گذاشت.

ابراهیمی برای کسب مدال طلا با نتیجه 5 بر 2 از سد داولوم بائف از قزاقستان گذشت و قهرمان شد.

پیش از این حسن یزدانی مدال طلای 92 کیلو را برای ایران به ارمغان آورده بود. مصطفی حسین‌خانی نیز موفق به کسب مدال برنز وزن 74 کیلوگرم شده بود. ایمان صادقی هم با شکست در دیدار رده‌بندی وزن 61 کیلو به عنوانی بهتر از پنجمی نرسید.

تا دقایقی دیگر امین طاهری در در دیدار رده‌بندی وزن 125 کیلوگرم برای کسب مدال برنز کشتی خواهد گرفت.

به گزارش فارس، تیم کشورمان در روز اول مسابقات موفق به کسب یک مدال طلا توسط اکبری در وزن 79 کیلو و یک نقره توسط گُلیج در وزن 97 کیلوگرم شده بود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه