در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۶۲۷۲۷
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
صحبت‌های بودار قائم مقام تراکتورسازی؛

می‌خواهند برای امید عالیشاه اضافه خدمت بزنند؟

خرداد: صحبت‌های قائم مقام باشگاه تراکتورسازی از اتفاقات خوبی باری رفع مشکل عالیشاه خبر نمی‌دهد.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، حضور امید عالیشاه در برنامه تلویزیونی به عنوان یکی از کارشناسان دربی پایتخت باعث خشم هواداران تراکتورسازی شد و آنها از مسئولان باشگاه درخواست برخورد قاطع با بازیکن خاطی خودشان را مطرح کردند.

این موضوع باعث شد مسئولان تراکتورسازی در عملی شتابزده و بدون بررسی‌های لازم خیلی سریع حکم به اخراج بازیکن خاصی خود بدهند و البته پس از آن پرونده اضافه خدمت این بازیکن و نگه داشتنش در تبریز کلید خورد.

هواداران خشمگین خواهان انتقال عالیشاه به پادگان بودند و در این میان سررسید خدمت عالیشاه موردی بود که مانع از اجرای درخواست تراکتوری‌ها از سوی مدیریت باشگاه می‌شد. به همین دلیل شائبه لحاظ کردن اضافه خدمت برای این بازیکن مطرح شد.

در همین راستا، شهریاری، قائم مقام باشگاه تراکتورسازی در صحبت‌هایی به طور غیر مستقیم به این شائبه دامن زد و با بیان اینکه  باید دید این بازیکن در طول دوران محرومیتش در خدمت تراکتورسازی بوده یا نه، تلویحا از تلاش برای زدن اضافه خدمت به این بازیکن پرده برداشت.

این صحبت‌ها خبر خوبی برای عالیشاه و پرسپولیس نیست و به نظر می‌رسد  بازگشت این بازیکن به تیم اصلی خود مثل احمدنوراللهی به مشکل بخورد و تبدیل به پروسه‌ای زمان بر شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه