در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۶۳۰۷۱
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰

تکرار تساوی استقلال و العین/پیروز دیدار ،هوادار قابل احترام ایرانی

خرداد:العین با پاسکاری های مداوم و فشار بر دفاع استقلال توانستند بازی را به تساوی بکشاند.

استقلال و العین در ورزشگاه مملو از تماشاگر آزادی به مصاف هم رفته اند و شاگردان وینفرد شفر برای اثبات صدرنشینی در گروهشان انگیزه بالایی دارند.

استقلال-2

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب آغاز شده و از ساعت 19 تیم های استقلال و العین برابر هم برابر هم قرار گرفته‌اند. در بازی رفت نمایش فوق العاده شاگردان شفر تحت تاثیر اشتباهات داور بازی قرار گرفت و جدال دو تیم در نهایت با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

اما اینبار قصه فرق می کند، دیگر خبری از بن یعقوب داور بازی رفت نیست و استقلال در اولین میزبانی اش در ورزشگاه آزادی امیدوارست با حمایت هوادارانش العین را شکست دهد تا انتقام شکست سنگین فصل گذشته برابر این تیم را بگیرد.

استقلال با یک برد و دو تساوی صدرنشین گروه است و العین با سه امتیازی که از سه بازی دور رفت به دست آورده، رتبه سوم جدول را در اختیار دارد.

با گزارش لحظه به لحظه این دیدار همراه شوید:

داوران: لیو ووک مان                    کمک ها: پونگ شینگ و مینگ لئونگ 

اخطار: احمد برمان (32) العین

استقلال 1 - 0 العین ( تیام دقیقه 42):روی خطایی که به روی فرشید اسماعیلی صورت گرفت استقلال صاحب یک ضربه پنالتی شد که تیام پشت ضربه ایستاد و توپ را برخلاف جهت حرکت دروازه بان العین به گل تبدیل کرد.

استقلال 1 - 1 العین (تسوکاسا شیوتانی 78):چند پاس خوب از بازیکنان العین پشت محوطه جریمه رد و بدل شد تا توپ به شیوتانی برسد که این بازیکن با حرکت در عرض و شوت مهارنشدنی خود،دروازه استقلال را باز کرد.


 ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی، پژمان منتظری، روزبه چشمی، امید نورافکن، وریا غفوری، امید ابراهیمی، فرشید باقری، سرور جپارف، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و مامه بابا تیام

ترکیب العین:

خالد عیسى، محمد أحمد، اسماعیل أحمد، مهند سالم، شیوتانی، أحمد برمان، محمد عبدالرحمن، عمر عبدالرحمن، ریان یسلم، أحمد خلیل و مارکوس برگ​

گزارش بازی؛ نیمه اول:

دقیقه 01:استقلال بازی را طوفانی آغاز کرد و حرکت خوب وریا غفوری از سمت راست با پاس در عرض او برای تیام همراه شد، که توپ را خالد عیسی دروازه بان العین مهار کرد.

دقیقه 03: شوت از راه دور سرور جپاروف با اختلاف زیاد از بالای دروازه العین به بیرون رفت.

دقیقه 06: سانتر تند و تیز احمد خلیل به روی دروازه استقلال را حسینی با خروج به موقع خود برگشت داد.

دقیقه 09:ارسال زمینی جپاروف با اشتباه مدافعان العین به ابراهیمی رسید اما شوت سنگین این بازیکن از بالای دروازه خالد عیسی به بیرون رفت.

دقیقه 11: شوت محکم و زمینی مهند سالم از پشت محوطه جریمه به شکل خطرناکی از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد.

دقیقه 16: سانتر رو به جلوی مارکوس برگ به شکل خطرناکی از جلوی پاهای احمدخلیل عبور کرد.

دقیقه 23: شوت کات دار عمر عبدالرحمان پس از برخورد به نوک انگشتان حسینی به تیر دروازه برخورد کرد و به کرنر رفت.

دقیقه 28: ارسال جپاروف را مدافع العین پیش از رسیدن به تیام راهی کرنر کرد.

دقیقه 38: ضربه سر منتظری روی پاس جپاروف، با واکنش خالد عیسی برگشت داده شد و در برگشت روزبه چشمی توپ را به بالای دروازه زد.

دقیقه 50: پاس در عمق عبدالرحمان برای مارکوس برگ این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد، اما ضربه این بازیکن را حسینی با واکنش مناسب خود دفع کرد.

دقیقه 54: حرکت خوب بازیکنان استقلال از جناح چپ و پاسی که چپاروف برای شجاعیان کاشت، با ضربه آرام و زمینی شجاعیان در دستان خالد عیسی قرار گرفت.

دقیقه 61: شوت خطرناک برگ از پشت محوطه جریمه استقلال با واکنش حسینی برگشت داده شد.

دقیقه 63:سانتر نورافکن در تیر دوم به شجاعیان رسید که ضربه این بازیکن با برخورد به مدافع العین، به امید ابراهیمی رسید اما ضربه کم جون این بازیکن راهی اوت شد.

دقیقه 70:شوت از راه دور ریان با اختلاف از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 72: سانتر عبدالرحمان از روی موقعیت ایستگاهی با دفع ناقص مدافعان استقلال به پشت محوطه جریمه آمد، که شوت بازیکن العین با فاصله از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 84: روی پاس رو به عقب ریان،مارکوس برگ صاحب موقعیت شوتزنی شد اما ضربه بد این بازیکن راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 87:سانتر خسرو حیدری به روی دروازه العین از بالای سر جابر انصاری عبور کرد.

دقیقه 87:سانتر خسرو حیدری به روی دروازه العین از بالای سر جابر انصاری عبور کرد.

دقیقه 89:علی قربانی بهترین فرصت استقلال برای رسیدن به گل را از دست داد،همکاری خوب قربانی با اسماعیلی و ضربه ای که این بازیکن از درون محوطه جریمه زد را خالد عیسی برگشت داد.

دقیقه 2+90:فرشید اسماعیلی با چند پاس خوب صاحب موقعیت شد، اما برخورد این بازیکن با دروازه بان العین را داور خطا گرفت.

دقیقه 4+90: برگ پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و با یک چرخش خودش شوتش را به سمت درواز  استقلال زد که حسینی به راحتی توپ را مهار کرد.

دقیقه 7+90: ارسال خسرو حیدری از روی نقطه کرنر با ضربه سر روزبه چشمی همراه شد اما مدافع العین توپ را در آستانه ورود به دروازه برگشت داد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه