در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۶۳۰۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۱

ربیعی اولین نفری بود که در دولت تدبیر بحران صندوق‌ها را فریاد کرد/ چه اضطراری بوجود آمده که عده‌‌ای دستپاچه وزیری را به مسلخ می‌برند

خرداد:کانون انجمن‌های صنفی کارگری کارگران ساختمانی استان مازندران در اطلاعیه‌‌ای از ادامه صدارت ربیعی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حمایت کرد.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، متن نامه کانون انجمن‌های صنفی کارگری کارگران ساختمانی استان مازندران به این شرح است:

نمایندگان مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت امام خمینی (ره) مبارک باد

هنوز داغ انتقال منابع درمانی کارگران به خزانه دولت بر قلب ما سنگینی می‌کرد که استیضاح وزیر کارگران تیری دیگر بر جانمان نشاند. گویا قرار نانوشته‌ای وجود دارد که برای چپاول کامل منابع کارگران می‌بایست مجری نیز از جنس خودشان باشد.

مگر چه اضطراری به وجود آمده است که عده‌ای دستپاچه وزیری رابه مسلخ می‌برند که می‌بایست در هفته پیش رو حقوق و عیدی بازنشستگان کارگری و کشوری و عشایر و روستاییان و فولاد و ... تامین و پرداخت نموده و مزد کارگران در سال آتی را در شورای عالی کار به سرانجام برساند.

ربیعی اولین نفری که در دولت تدبیر بحران صندوق‌ها را فریاد کرد و این موضوع فراموش شده و غفلت در حوزه سیاستی را به یکی از اولویت‌های اساسی دولت و نظام تبدیل کرد و در این مدت اقدامات اساسی برای اصلاح بنگاه‌داری موجود انجام داد. امروز به جای اینکه تقدیر شود استیضاح می‌شود.

قطعا استیضاح چنین وزیری با روحیه و همت بلند در کار گسترده وزارت و داشتن چهره ای متبسم با وصف آن همه فشردگی کار، اعتراضات شدید و موجب نگرانی وسیع خواهد بود.

برادران عزیز، عزت لگدمال شده ما را نسوزانید و دست مارا بگیرد که خدای متعال عزت روز افزون حامیان فقرا را وعده داده است.

علی ربیعی کانون انجمن‌های صنفی کارگری کارگران ساختمانی استان مازندران
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه