در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۶۷۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۱

راز سیاه رفت و آمدهای ناهید زن شوهردار به باغ ویلای خارج از شهر

خرداد: جوان دانشجویی که در پی دوستی با زنی در شبکه های اجتماعی به ازدواجی عجولانه و بی برنامه تن داده بود به بن بست زندگی اش رسید.

به گزارش خرداد از رکنا، مرد جوان که خیلی جدی تصمیم گرفته بود به زندگی اش پایان بدهد با حضور به موقع برادر همسرش و تلاش پزشکان جان سالم به در برد.

او 24 سال سن دارد و به مرکز مشاوره آرامش پلیس معرفی شده است. داماد جوان در بیان قصه تلخ زندگی اش گفت: یک سال قبل از طریق شبکه های مجازی با زنی آشنا شدم.

در اولین قرار ملاقاتی که گذاشتیم متوجه شدم چیزهایی که در مورد سن و سالش گفته دروغ است.

مرد جوان ‌آهی کشید و افزود: سر صحبت که باز شد فهمیدم چند سالی از من بزرگتر است. ما چند بار دیگر هم قرار ملاقات گذاشتیم. متوجه شدم یک بار ازدواج کرده و طلاق گرفته است.

ناهید بعد از طلاق، از تهران به خانه خواهرش آمده بود و با آنها زندگی می کرد.

سه ماه از این ماجرا گذشت. اسیر احساساتم شده بودم. با این که به خواستگاری دختر دایی ام رفته بودم و قرار و مدار عقد کنان گذاشته بودیم به همه چیز پشت پا زدم.

از خانواده ام خواستم به خواستگاری ناهید بروند. پدر و مادرم راضی نبودند. بدون حضور خانوده ام، یکه و تنها به خواستگاری ناهید رفتم.

بالاخره به خواسته دلم رسیدم و ازدواج کردم. ولی چه ازدواجی؟ رفتار و حرکات و حتی نوع پوشش همسرم زننده بود. این جلف بازی ها در شهر محل زندگی ما که شهری کوچک است و همه همدیگر را می شناسند خیلی قبیح به شمار می رود.

خانواده ام مرا طرد کردند. در همان دوران عقد متوجه شدم با پسری در همسایگی مان ارتباط دارد. می خواستم طلاقش بدهم. به دست و پایم افتاده بود و گریه می کرد. او را بخشیدم و برای زندگی راهی تهران شدیم.

در اینجا پدر ناهید از ما حمایت می کرد. اتاقی در خانه شان به ما داده بودند و در کارگاه پدرش مشغول کار شدم. متاسفانه دوباره واقعیت تلخ دیگری برایم نمایان شد. او که معتاد اینترنتی است رفت و آمدهای مشکوکی داشت.

یک روز بعد از ظهر تعقیبش کردم. با چند دختر و پسر به باغ ویلایی در اطراف شهر رفت و ...

مرد جوان افزود: من ناهید را دوست داشتم و جانم را نثارش می کردم. انتظار نداشتم این طوری به من خیانت کند. اما او به هیچ اصل و اساسی در زندگی مشترک مان پای بند نبود.

مانده بودم چه کار کنم. خانواده اش هم موضوع را جدی نمی گرفتند. با پدر و مادرم تماس گرفتم. می گفتند مرا عاق کرده اند و از ریخت و قیافه ام بیزار هستند.

در وضعیت روحی بدی بودم. آن روز، وقتی ناهید به خانه برگشت با هم درگیر شدیم. رفتار عادی نبود و فکر می کنم مشروب الکلی استفاده کرده بود. بوی سیگار هم می داد.

مادر و خواهرش آتش بیار معرکه شده بودند و از او حمایت می کردند. حریف این زن نمی شدم. دیگر نفهمیدم چه کار کردم. داخل اتاق رفتم و خودم را دار زدم و ...

پدرم راست می گفت، فقط با احساس نمی توان زندگی را بنا کرد.

به نظر من هرکس باید حواسش را جمع کند چون با یک جرقه کوچک شاید خرمن یک سرنوشت آتش بگیرد .

می خواهم از ناهید جدا شوم و به شهر خودمان برگردم.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه