در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۶۷۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲

بررسی مسائل ارزی با حضوروزیران اقتصاد ، صنعت و سیف در مجلس

خرداد:رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه این کمیسیون با حضور وزیران اقتصاد، صنعت، معدن و تجارت و رییس کل بانک مرکزی درخصوص ساماندهی بازار ارز خبر داد.

به گزارش خرداد ،محمدرضا پورابراهیمی درباره جلسه روز سه شنبه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه علنی مجلس، تکالیفی برای کمیسیون اقتصادی در راستای رسیدگی به مسائل ارزی کشور تعیین شده است.
وی ادامه داد: بر این اساس برنامه نشست کمیسیون اقتصادی روز سه شنبه با حضور وزیران اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل بانک مرکزی در خصوص مسائل ارزی برگزار می شود.
نماینده مردم کرمان در مجلس افزود: وزارتخانه های اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی، گزارشی از برنامه ها و عملکردی سازمان ذی ربط در حوزه بازار ارز باید ارائه کنند. 
پورابراهیمی گفت: بانک مرکزی تاکنون برنامه جامع و زمان دار در خصوص ساماندهی بازار ارز ارائه نکرده است و اقداماتی که تاکنون بانک مرکزی انجام داده براساس اطلاعیه های این بانک بوده است.
به گزارش ایرنا از خانه ملت، وی ادامه داد: از وزیر صنعت خواسته شده تا ابعاد و آثار مرتبط با ساماندهی بازار ارز را بر حوزه بازرگانی داخلی و خارجی را تشریح کند. 
این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: قرار است وزیر اقتصاد گزارشی درباره آثار ساماندهی بازار ارز بر بازارهای سرمایه و پول وسایر مولفه های اقتصادی ارائه کند. 
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: گزارش و برنامه های بانک مرکزی درخصوص ساماندهی بازار ارز با طرح مجلس در این باره انطباق داده می شود و از بخش های که همپوشانی داشته باشد حمایت می شود و درباره بخش های که متفاوت است نقطه نظرات بیان خواهد شد.

برچسب ها: ارز ، اقتصاد ، مجلس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه