بی‎سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی‎توانند بخوانند و بنویسند بلکه کسانی هستند که نمی‎توانند بیاموزند، آموخته‎های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند.    «الوین تافلر»

      جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۷۰۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵

راز مرگ وحشتناک دختر 30 ساله در اتاق خواب پسرثروتمند/ عکس

خرداد: جوان 35 ساله در حالی در خانه خود دستگیر شد که پلیس جسد دوست‌دختر ۳۰ ساله او را در تخت‌خواب خانه مشترک‌شان در لس‌آنجلس پیدا کرد.


به گزارش خرداد به نقل از رکنا، پسر یک سازنده بزرگ مسکن تورنتو، به اتهام قتل دوست‌دختر خود در لس‌آنجلس دستگیر شد. بلیک لیبل یک انیماتور ۳۵ ساله و پسر «لورن لیبل» موسس و رئیس شرکت است.

بلیک این هفته در حالی در خانه خود دستگیر شد که پلیس جسد دوست‌دختر ۳۰ ساله او را در تخت‌خواب خانه مشترک‌شان در لس‌آنجلس پیدا کرد. جسد «یانا کاسیان» در حالی پیدا شد که روی سر او آثار ضربه با یک جسم سنگین دیده می‌شود.

یکی از همسایه‌های بلیک می‌گوید پلیس بلیک را پابرهنه از خانه بیرون آورد و او یک شلوارک و تی‌شرت سیاه به تن داشت. بر اساس گزارش‌های پلیس این زوج، یک فرزند هم دارند که البته به او آسیبی نرسیده و در حال حاضر یکی از دوستان خانوادگی از او مواظبت می‌کند. پدر بلیک لیبل، غیر از اینکه یکی از موفق‌ترین سازندگان مسکن در کاناداست، در روزهای جوانی خود عضو تیم ملی قایق‌رانی کانادا بوده و برای این تیم در المپیک سال ۱۹۷۶ پارو زده است. بر اساس گزارش‌های پلیس لس‌آنجلس، این دومین باری است که بلیک در طول این روزها پشت میله‌های بازداشت‌گاه می‌رود. او یک بار دیگر در تاریخ ۲۰ می امسال به دلیلی که در گزارش اثری از آن نیست و علت آن هم اعلام نشده ، بازداشت شد. او بعدا با قرار وثیقه ۱۰ هزار دلاری آزاد شده است
برچسب ها: قتل ، جسد ، حوادث
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه