بی‎سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی‎توانند بخوانند و بنویسند بلکه کسانی هستند که نمی‎توانند بیاموزند، آموخته‎های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند.    «الوین تافلر»

      جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۷۰۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶

شما قهرمان نیستید! (عکس)

خرداد:طرفداران لیورپول به اقدام شاگردان زین الدین زیدان پس از برتری بایرن در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا واکنش تندی داشتند.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، رئال مادرید بایرن مونیخ را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از پیش رو برداشت تا به فینال راه پیدا کند و در آستانه کسب سومین قهرمانی متوالی در این تورنمنت قرار بگیرد. شاگردان زین الدین زیدان به محض برتری برابر باوارایی‌ها پیراهن‌هایی که عدد "13" به معنای سیزدهمین مرتبه‌ای که آنها این رقابت‌ها را فتح می‌کنند را برتن کردند و در سانتیاگو برنابئو جشن گرفتند.

لیورپول دیگر تیم حاضر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا است که بازی رفت را با نتیجه پنج بر دو برابر رم پیروز شد و نیمی از راه صعود به فینال را پیش رفته است.

طرفداران لیورپول که ظاهر بازگشت رم برابر بارسلونا را فراموش کرده‌اند، پیش از بازی برگشت صعودشان به فینال را قطعی می‌دانند و از پیراهن‌های شاگردان زیدان انتقاد تندی داشتند. آنها فینال سال 2005 را یادآوری می‌کنند که گتوزو جام قهرمانی را لمس کرده بود و با وجود برتری روسونری در بازی رفت با نتیجه سه بر صفر، آنها به تساوی در بازی برگشت دست پیدا کردند و جام قهرمانی را بالای سر بردند.

لیورپول
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه