در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۷۴۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۸

نقشه پسر دانشجو برای دوستی خیابانی با زن شوهردار/ عکس

خرداد: پسر دانشجو که در جریان دوستی تلگرامی با زن متاهل برای منتشر نکردن عکس‌های خصوصی زن جوان، 140 میلیون تومان از او اخاذی کرده بود دستگیر شد. متهم برای اخاذی‌های بیشتر طعمه اش را به مرگ تهدید کرد.


اوایل خرداد زنی متاهل با حضور در پلیس فتا راز اخاذی‌های سیاه پسر تلگرامی را فاش کرد.
شاکی به افسر تحقیق گفت: یک سال پیش به‌طور اتفاقی با پسری در تلگرام دوست شدم. اوایل این کار فقط برای سرگرمی بود، اما نمی‌دانستم همین سرگرمی، زندگی‌ام را دچار مشکل می‌کند.
در ادامه این دوستی تلگرامی، ناخواسته به او اعتماد و درباره مشکلات زندگی‌ام درددل کردم. عکس‌های خصوصی خودم را هم برای او فرستادم.
شاکی تصریح کرد: ناگهان رفتارهایش تغییر کرد و تهدید می‌کرد اگر به او پول ندهم، عکس‌ها و اسرار زندگی‌ام را در فضای مجازی منتشر می‌کند. او در این چند ماه طی چند مرتبه در خیابان‌های شهر با من قرار گذاشت و تاکنون 30 میلیون تومان پول و دو فقره چک 50 و 60 میلیونی از من گرفت. علاوه بر آن مرا تهدید به مرگ کرده و گفته اگر 110 میلیون پول نقد به او ندهم، مرا می‌کشد.
همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات کارآگاهان پلیس فتا برای دستگیری مرد اخاذ ادامه داشت تا این‌که وی چند روز پیش در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر و چک‌های متعلق به شاکی نیز از خانه‌اش کشف شد.
در بازبینی رایانه و گوشی تلفن همراه او نیز عکس و اطلاعات زنان دیگری پیدا شد که ماموران احتمال می‌دهند او از زنان متاهل دیگر هم اخاذی کرده است.
برچسب ها: حوادث ، خیانت ، پلیس فتا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه