در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۷۵۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵
قائمی:

چینی‌ها قبل از بازی کری می‌خواندند

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران گفت: شیطنت چینی‌ها باعث شد تا بیشتر به خودمان بیاییم و هر چه داشتیم در زمین ارائه کردیم.
خرداد:دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران گفت: شیطنت چینی‌ها باعث شد تا بیشتر به خودمان بیاییم و هر چه داشتیم در زمین ارائه کردیم.

به گزارش خرداد ، فرهاد قائمی بعد از برد تیم ملی والیبال ایران برابر چین در نخستین دیدار هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال گفت: بازی خیلی خوبی برابر چین داشتیم و به خوبی چین را می شناختیم و آنها را کامل آنالیز کرده بودیم. قبل از بازی چینی ها شیطنت کردند و کری خواندند و این موضوع باعث شد تا بیشتر به خودمان بیاییم و هر چه داشتیم در زمین ارائه کردیم تا برنده مسابقه باشیم.

او تاکید کرد: همه بازیکنان به ویژه امیر غفور که با وجود آسیب دیدگی در زمین حضور داشت، خیلی خوب و موفق ظاهر شدند. به این برد احتیاج داشتیم تا از نظر روحی و روانی برای ادامه مسابقات دوباره به شرایط ایده آل برسیم.

فرهاد قائمی در پایان تصریح کرد: خیلی خوشحالم که بازی اول را با برد پشت سر گذاشتیم و امیدوارم در بازی های بعدی نیز عملکرد خوبی داشه باشیم زیرا می توانیم با کار گروهی نتیجه خوبی کسب کنیم و امروز نیز در کار گروهی و همه فاکتور ها خوب بودیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه