در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۷۵۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹
غفور:

آسیایی‌ها در حد کری خوانی برای ایران نیستند

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران با اشاره به مصدومیتش از ناحیه زانو گفت: نباید اجازه می دادیم تا تیم های آسیایی احساس کنند می توانند ما را شکست دهند.
خرداد:پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران با اشاره به مصدومیتش از ناحیه زانو گفت: نباید اجازه می دادیم تا تیم های آسیایی احساس کنند می توانند ما را شکست دهند.

به گزارش خرداد ، ایسنا، امیر غفور پس از پیروزی سه بر صفر تیم ملی والیبال ایران برابر چین گفت: بازی با چین برای ما بسیار مهم بود چرا که این تیم در آسیا هم رقیب ما است. بعد از اینکه برابر ژاپن شکست خورده بودیم، نباید این اجازه را می دادیم تا تیم های آسیایی احساس کنند می توانند ما را شکست دهند.

او ادامه داد: چینی ها قبل از این بازی حرف های زیادی زده بودند اما ما نشان دادیم تیم های آسیایی در حدی نیستند که برای ایران کری بخوانند. امروز سرویس خوب نکته مثبت تیم ما بود و توانستیم دریافت آنها را به خوبی خراب کنیم. از توپ های برگشتی نیز به خوبی استفاده کردیم و راحت بردیم. امیدوارم این روند در بازی های آینده نیز ادامه داشته باشد.

غفور در واکنش به این موضوع که با وجود مصدومیت در ترکیب ایران به میدان رفته است، پاسخ داد: مسابقات بسیار فشرده است و ما هر هفته یک قاره و فصل عوض می کنیم و برنامه خواب ما چند ساعت تغییر می‌کند. البته این موضوع برای همه است و مصدومیت نیز برای همه رخ می دهد و این فشردگی باعث شد که مینیسک من آسیب ببیند. امروز نیز MRI گرفتیم و مشکل روی زانوی من وجود دارد اما امروز به بازی رفتم و امیدوارم در ادامه بهتر شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه