در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۷۵۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵

آپشن‌های جدید در رنو داستر 2018

خرداد: نسل دوم داستر وارد انگلیس شده و این زیرمجموعه رنو امیدوار است که نسخه جدید نیز بتواند موفقیت قبلی خود در کسب درآمد را تکرار کرده و به خوبی بفروشد.

به گزارش عصر ایران به نقل از "تلگراف"، فروش نسل جدید داسترها با قیمت 9995 پوند  در اوایل ژوئن در انگلستان شروع خواهد شد. این قیمت داسترهای جدید را به اقتصادی‌ترین  SUV های انگلستان تبدیل خواهد کرد.

کارخانه سازنده ادعا کرده که روی تمامی داسترهای جدید اصلاحات زیادی گرفت که و این خودروها به مراتب پیشرفته‌تر از نسل قبل هستند.

آپشن‌های جدید در داستر 2018 بدون افزایش قیمت

استایل خارجی نسل جدید داستر به مراتب تنومند و عضلانی‌تر شده و فناوری‌های جدید برای اولین بار در این خودرو ارائه شده است. صندلی‌های درون کابین بازطراحی شده و در آن شاهد فوم متراکم و تکیه‌گاه‌های جلویی بزرگتر هستیم که راحتی و پشتیبانی بیشتری را برای سرنشینان فرآهم می‌آورد. صندلی راننده نیز به استراحت‌گاه بازو و تنظیم کننده کمر مجهز است. خودرو همچنین به ساماله ورود بدون کلید، سیستم هشدار دهنده نقاط کور و سامانه کنترل خودکار آب و هوا مجهز است که برای اولین بار در نسخه ویژه انگلیسی داسترارائه می‌شود.

آپشن‌های جدید در داستر 2018 بدون افزایش قیمت

داچیا همچنین ادعا می‌کند میزان سر و صدای درون کابین را به واسطه ایزوله‌سازی بهتر، درزگیری پیشرفته و شیشه‌های ضخیم در پنجره‌های ردیف جلو حدود 50 درصد کاهش داده است.

آپشن‌های جدید در داستر 2018 بدون افزایش قیمت

با وجود این قیمت،  داستر تلاش دارد تا خود را به عنوان یکی از بهترین SUV های  آفرود –با ارتفاع 210 میلی‌متراز کف خودرو تا سطح زمین- در سگمنت خود به مشتریان بشناساند. بنابراین در این خودرو سامانه‌های کنترل حرکت  خودکار در سراشیبی و سامانه کمکی "هیل استارت" ارائه خواهد شد. مانند قبل نیز گزینه "4 ویل درایو" به صورت اختیاری در این خودرو در دسترس مشتریان علاقه‌مند قرار خواهد گرفت.

آپشن‌های جدید در داستر 2018 بدون افزایش قیمت

مدل‌های بنزینی در این خودرو در انگلیس با موتورهای درون‌سوز 1.6 لیتری بنزینی 4 سیلندر ارائه خواهد شد و با گشتاور 156نیوتن‌متر 113 اسب‌بخار توان دارند. مشتریان این کشور در انگلیس می‌توانند یک مدل دیزلی 1.5 لیتری dCi را معرفی کند. این موتورها با یک گیربکس دستی هماهنگ خواهد بود و نسخه "آل ویل درایو" تنها روی نسخه دیزلی ارائه خواهد شد.

آپشن‌های جدید در داستر 2018 بدون افزایش قیمت

برچسب ها: رنو ، رنو داستر ، خودرو
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه