در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۷۵۴۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۳
اینستاگرام پست ژوله را پاک کرد!

توهین دو فوتبالیست مشهور در روسیه به امیر مهدی ژوله/ عکس


خرداد: امیر مهدی ژوله امروز عکسی از فوتبالیست های تیم ملی در اردوی آماده سازی برای جام جهانی 2018 روسیه منتشر کرد و با لحنی طنز آمیز درباره ژست مهدی طارمی و دیگر ملی پوشان اظهار نظر کرد.

دقایقی پس از انتشار این پست در اینستاگرام ملی پوش کشورمان، سردار آزمون زیر این پست نوشت: "تو خوبی" و مهدی طارمی هم پس آزمون نوشت: "شما هم میتونی سرت رو بکنی تو زندگیت و زیاده گویی نکنی"، که ساعاتی پس از انتشار ، اینستاگرام پست امیر مهدی ژوله را حذف کرد.


پس از این حرف و حدیث هایی که بین نویسنده معروف و ملی پوشان حاضر در روسیه پیش آمد امیر مهدی ژوله پستی در اینستاگرام خود در این رابطه منتشر کرد که متن آن به شرح زیر می باشد:

پست آخر منو اینستاگرام پاک کرد.

واقعا متاسفم که گوش مهدی طارمی هم رفت جزو مقدسات.یعنی دیگه با گوش یه فوتبالیست هم نمیشه شوخی کرد؟

بعد بازیکنان تیم ملی چهار روز مونده به جام جهانی تو اینستاگرام چیکار میکنن؟تو کامنتای من چیکار میکنن؟یه شوخی ساده رو از کسی که شغلش شوخی کردنه برنمی تابید لااقل به روتون نیارید.

بله آقای طارمی زیاده گویی کردم که تذکر دادم توی کامنت ها به شما و نامزدتون بی احترامی نکنن. زیاده گویی کردم که گفتم خشم بلایی که سر پرسپولیس آوردید رو اینجا سرتون خالی نکنن.

بله آقای آزمون من خوبم. من خوبم که همین دو روز پیش به فدراسیون تاختم که برای شما امکانات و بازیهای تدارکاتی مناسب فراهم نکردن. من خوبم که همین چند روز دیگه پا میشم میام روسیه برای تشویق کردن تون.

ما خوبیم که کف می زنیم ،هورا می کشیم و عکسهاتون رو پوستر می کنیم و از باخت هاتون هم حماسه می سازیم.

من صدسال فکر نمی کردم شوخی ساده و پرت و شاید تکراری من تمرکز ملی پوش های عزیز و قشنگمون رو پرت کنه. عذر می خوام اگه که این کارو کردم.

من هم مثل همه هموطنانمون تو این روزهای سختی که می گذرونیم امیدم و نگاهم به استعداد و توانایی و لیاقت شماست تا از معجزه ای که عزمش رو دارید سیراب شم. که ما سخت تشنه معجزه ایم.

هرجوری می خواین فیگور بگیرید،گوشتون هم هرجا دلتون می خواد بذارید ولی یک لحظه به عشق و انرژی که راهی تون کردیم شک نکنید.

دوست تون داریم.پشت و پناهتوتیم.خدا هم پشت و پناهتون

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه