بی‎سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی‎توانند بخوانند و بنویسند بلکه کسانی هستند که نمی‎توانند بیاموزند، آموخته‎های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند.    «الوین تافلر»

      جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۷۵۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳
کفاشیان:

شوخی و خنده در اردوی تیم ملی به تیم کمک می‌کند/ ما با کی‌روش دوستیم

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال در مسکو گفت: شادابی و شوخی و خنده در اردوی تیم ملی می‌تواند به تیم ما کمک کند.
خرداد:نایب رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال در مسکو گفت: شادابی و شوخی و خنده در اردوی تیم ملی می‌تواند به تیم ما کمک کند.

به گزارش خرداد به نقل از خبرنگار اعزامی ایسنا، علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال ایران در حاشیه تمرین تیم ملی اظهار کرد: ما برای کنگره فیفا وAFC  به روسیه آمدیم و امروز هم از تمرین تیم ملی دیدن کردیم. خدا را شکر روحیه بازیکن‌ها بالا بود و آن‌ها برای موفقیت مصمم بودند.

او درباره استقبال گرم کی‌روش از آن‌ها علی رغم انتقادات فراوان گفت: ما با کی‌روش دوست هستیم و مشکلی نداریم. ما ۷ سال با هم کار کردیم و از عملکردش نیز راضی هستیم. به هر حال انتقاد در همه جا وجود دارد و دوستی ما را زیر سوال نمی‌برد و این شادابی و شوخی و خنده در اردوی تیم ملی می‌تواند به تیم ما کمک کند. و بالا بودن این روحیه‌ها خوب است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه