در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۷۵۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
حواشی بررسی اولویت اصلاح قانون مبارزه با قاچاق در مجلس؛

محبی‌نیا: برادران بیدار شوید،‌بیرون پارلمان به ما می‌خندند/ خود ما قاچاقچی هستیم

جهانبخش محبی‌نیا با اعتراض به وضعیت قاچاق، گفت: چرا قاچاق روند نزولی ندارد؟ اختلال در بازار ارز نشان از این دارد که ما با قاچاقچی برخورد نکردیم بلکه خود ما قاچاقچی هستیم.

خرداد: در جریان اولویت اعمال تبصره یک ماده 104 لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، جهانبخش محبی‌نیا که به وضعیت قاچاق معترض بود، گفت: چرا قاچاق روند نزولی ندارد؟ اختلال در بازار ارز نشان از این دارد که ما با قاچاقچی برخورد نکردیم بلکه خود ما قاچاقچی هستیم.

به گزارش خرداد به نقل از اعتمادآنلاین؛ در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اولویت اعمال تبصره یک ماده 104 لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دستور کار قرار گرفت. در جریان بررسی این طرح جهانبخش محبی‌نیا که در هنگام ارائه گزارش مظفر معاون نظارت مجلس در خصوص اجلاسیه دوم مجلس دهم خواستار ارائه اخطار خود بود، با انتقاد از علیرضا رحیمی و علی لاریجانی که در خواست اخطار او را نادیده گرفته بودند گفت: من خواستار ارائه تذکر بودم اما توجه نشد.

به گزارش اعتمادآنلاین، علیرضا رحیمی عضو هیات رئیسه مجلس قصد ارائه توضیحاتی داشت اما همین امر موجب عصبانیت جهانبخش محبی‌نیا شد و خطاب به رحیمی گفت: یک مقدار سعه صدر داشته باشید و ایرداتی که خودتان به هیات رئیسه وارد می‌دانستید را مرتکب می‌شوید. هرکسی پشت این صندلی ها می‌نشیند خودش را گم می‌کند.

او با بیان اینکه مشکل قاچاق کالا و ارز مدیریتی است، ادامه داد: برادران بیدار شوید تا کی می‌خواهید بازی‌های پارلمانی را ادامه دهید. مشکل ما مدیریتی است. در بیرون از پارلمان به ما می‌خندند.

این نماینده مجلس با کنایه از رقابت‌های انجام شده بر سر کرسی‌های هیات رئیسه، گفت: به همان اندازه که به فکر صندلی و مدیریت هستید به فکر مردم باشید. دروغ می‌گوییم که به دنبال حل مشکل اشتغال جوانان هستیم.

محبی‌نیا تاکید کرد: چرا قاچاق روند نزولی ندارد؟ اختلال در بازار ارز نشان از این دارد که ما با قاچاقچی برخورد نکردیم بلکه خود ما قاچاقچی هستیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه