در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۷۵۹۸۹
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۷

دختر 16 ساله در خانه مجردی آیدین خون به پا کرد

خرداد: وقتی پدر و مادر دختر نوجوان جدا شدند مشخص نبود او چه سرنوشتی پیدا کند.

چندی پیش دختر 16ساله ای به نام فاطمه در یکی از بیمارستان ها مورد ظن ماموران پلیس قرار گرفت. او با پسری به نام آیدین که  سر و صورتی خونین داشت به اتهام برقراری رابطه نامشروع دستگیر شد.

فاطمه وقتی دربرابر دادیار پرونده قرار گرفت گفت:از بچگی همیشه شاهد دعواهای پدر و مادرم بودم و حتی روزی را به خاطر نمی آورم که با پدر و مادرم در کنار یک سفره غذا خورده باشم 8سال بیشتر نداشتم که آن ها از یکدیگر جدا شدند

او ادامه داد: در این میان من که تنها فرزند خانواده بودم نزد پدرم ماندم و با او زندگی می کردم از مادرم الان هم خبری ندارم 4 سالی گذشت و نامادری بالای سرم آمد تنهای تنها شدم تا اینکه  یک شب پسردایی ام به نام شاهد مرا با خود به یک پارتی شبانه برد آن جا بود که برای اولین بار قرص های روانگردان استفاده کردم و کم کم به این قرص ها آلوده شدم دیگر راه خلاف را یاد گرفته بودم و بیشتر اوقاتم را در پارتی های شبانه به سر می بردم این درحالی بودکه پدرم گاهی به سراغم می آمد و مقداری پول برایم می آورد اما هیچ توجهی به من نداشت. فقط به خاطر اشتباهاتی که مرتکب می شدم به شدت مرا کتک می زد و تنها به فکر زندگی خودش بود، در همین روزها با یک جوان شهرستانی که برای کار کردن به شهرمان آمده بود و اتاقی را اجاره کرده بود آشنا شدم و به خانه او رفت و آمد می کردم 4ماه بعد فهمیدم آن جوان معتاد Addicted به مواد مخدر Drugs است، اما من دیگر به او وابسته شده بودم و می ترسیدم مرا ترک کند. روز قبل به خاطر ترک مواد مخدر با او مشاجره کردم و کارمان به درگیری کشید به طوری که لیوان چای را به سرش کوبیدم و سپس برای پانسمان و مداوا به بیمارستان رفتیم، اما در آن جا ماموران انتظامی به ما مشکوک شدند و هردویمان را دستگیر کردند .

آیدین هم گفت : به این دختر علاقه مندم اما می دانم آینده ای با هم نداریم.
برچسب ها: حوادث ، تجاوز ، پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه