در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۷۶۸۲۲
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
سرمربی تیم ملی ووشو:

جام پارس محک خوبی برای مسابقات آسیایی جاکارتا است

سرمربی تیم ملی ووشوی ایران گفت: مسابقات ووشو جام پارس محک خوبی برای ملی‌پوشان است تا خصوصا از نظر روحی و روانی در شرایط مسابقه برای بازیهای آسیایی جاکارتا قرار گیرند و بتوانند استرس و هیجانات قبل از بازی را مدیریت کنند.
خرداد:سرمربی تیم ملی ووشوی ایران گفت: مسابقات ووشو جام پارس محک خوبی برای ملی‌پوشان است تا خصوصا از نظر روحی و روانی در شرایط مسابقه برای بازیهای آسیایی جاکارتا قرار گیرند و بتوانند استرس و هیجانات قبل از بازی را مدیریت کنند.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا منطقه گلستان، حسین اوجاقی در حاشیه برگزاری جام پارس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نفرات 80 درصد انتظاراتمان را برآورده کردند، اظهار کرد: هدف از شرکت در این مسابقات پی بردن به نقات ضعف و قوت و رسیدن به شرایط روحی و روانی مناسب برای حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا است.

وی تصریح کرد: کشورهای چین، ویتنام، کره جنوبی و هند به ترتیب مهمترین حریفان ما در آسیا هستند که هند و ویتنام در این رقابت ها حضور دارند. البته در این دوره انتظار بازی بهتری از کشور ویتنام داشتیم.

اوجاقی با اشاره به مصدومیت 2 نفر از ووشوکاران در دور نخست مسابقات، تصریح کرد: فرود ظفری در ثانیه های پایانی رقابت با حریف ویتنامی دچار پارگی ابرو شد اما در نهایت بازی را با پیروزی پشت سر گذاشت. البته اجازه بازی وی در مراحل بعدی را نخواهیم داد.

سرمربی تیم ملی ووشوی ایران درخصوص بازیهای آسیایی جاکارتا اظهار کرد: این مسابقات در 4 وزن برگزار می شود و احتمال اینکه در هر چهار وزن به بازیکنان چین برخورد کنیم، وجود دارد و این کار ما را سخت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در دوره های گذشته وزن 75 کیلوگرم نیز وجود داشت و ما همواره فینالیست بودیم ولی در جاکارتا این وزن حذف شده است.

اوجاقی درخصوص میزبانی گرگان از این رقابت ها، گفت: مسابقات استانداردهای لازم را دارد و تدارک خوبی دیده شده است، از مسئولین استان و فدراسیون ووشو تشکر می کنم.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه