در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۷۸۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳

بازار ثانویه التهاب کاذب قیمت ارز را کاهش می دهد

خرداد: معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایدرو گفت: تبادل ارز در بازار ثانویه بین واردکنندگان و صادرکنندگان شروع شده که قطعا باعث کاهش التهاب قیمت ارز و مانع سوداگری خواهد شد.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، منصور معظمی روز چهارشنبه در آیین قدردانی از برگزیدگان حوزه صنعت معدن و اصناف زنجان افزود: شرایط ویژه کشور برای مقابله با تحریم های یکجانبه و ظالمانه آمریکا در مهلت های باقیمانده نیازمند انعطاف پذیری، سرعت عمل و تعامل بخش دولتی و خصوصی است. 
وی اظهار کرد: شایسته است بر اساس شرایط خاص کشور پیشنهادهای سراداران و سربازان اقتصادی و تولیدگران برای حمایت از تولید داخلی و اصلاح و چابک سازی بیشتر سازو کارهای فعلی ارایه شود.
معظمی خاطرنشان کرد: برهمین اساس پیشنهادهای ارایه شده از طریق مسئولان به شورای عالی هماهنگی های اقتصادی کشور که به همین منظور و با دستور مقام معظم رهبری با حضور سران قوا و مقام های بلندپایه تشکیل شده منتقل شود.
این مسئول با تاکید بر ضرورت مشارکت مستمر کارشناسانه بخش خصوصی صنعت و معدن در بازنگری و تدوین ساز و کارهای تخصیص ارز و گروههای کالایی، ارایه پیشنهادهای دقیق، صریح و سریع کارشناسی شده از طریق سمن های تخصصی را خواستار شد.
در این مراسم از برگزیدگان عرصه صنعت معدن و اصناف استان با حضور استاندار و سایر مسئولان استان زنجان قدردانی شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه