در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۷۸۵۴۱
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
دنباله‎روی از ایوانکا ترامپ؛

دختر ترامپ، زنان آمریکایی را به این بیماری آلوده کرد

خرداد: ایوانکا ترامپ دختر رییس جمهور فعلی آمریکا به خاطر چهره اش زنان آمریکایی زیادی را تشویق به انجام عمل جراحی زیبایی و شباهت شان به او کرد.به گزارش پارس ناز به جرات می توان ادعا کرد که ایوانکا یکی از مشهورترین ترامپ هاست. یکی از علت های اصلی این امر 
زیبایی ظاهری اوست. برای اثبات این ادعا همین کافی است که بدانید به تازگی در کشور ایالات امریکا موجی برای جراحی پلاستیک به راه افتاده که خانم های زیادی تمایل دارند خود را شبیه ایوانکا کنند و برای این هدف پولهای زیادی هم هزینه میکنند. ایوانکا ترامپ گذشته از این که پدرش به سمت ریاست جمهوری برسد نیز چهره ای شناخته شده و معروف در کشور ایالات امریکا بود و طبیعی است که بسیاری از افراد بخواهند شبیه وی شوند. ایوانکا ترامپ یکی از دختران دونالد ترامپ نامی شناخته شده برای مردم سراسر دنیا محسوب می شود. البته تا پیش از رسیدن پدرش به مقام ریاست جمهوری کشور کشور آمریکا نیز در میان مردم این کشور پهناور شهرت داشت اما این روزها به واسطه اخبار متنوعی که در رابطه با وی منتشر می شود بیش از پیش نامش شنیده شده و شهرتش افزوده می گردد.به گزارش رسانه های ایالت متحده بر زمینه ادعای جراحان زیبایی این کشور خانم های زیادی به انها مراجعه کرده و می خواهند تا بینی یا تمامی صورت خود را به مدل ایوانکا ترامپ جراحی کنند. در میان مراجعان متعدد دو خانم در این میان توجه بیشتری را به خود جلب کردند.

ماجرا این است که زنان یاد شده به برنامه تلویزیونی (نایت لاین) شبکه بی سی اجازه دادند تا از تمامی روند جراحی پلاستیک انها فیلم برداری کرده و آن را پخش کنند.

بد نیست یادآوری کنیم که ایوانکا ترامپ از دوران نوجوانی که در صنعت مدلینگ مشغول به فعالیت بود چهره ای شناخته شده در کشور ایالات امریکا محسوب می شد. پس از آن نیز با راه اندازی کسب و کار شخصی خود و موفقیت در آن زمینه بیشتر نامش بر سر زبان ها افتاد.

یکی از زنانی که به شدت تمایل داشته تا شبیه ایوانکا ترامپ بشود خانمی 33 ساله به نام تیفانی تیلور است که در طول ماه های گذشته چندین بار زیر تیغ جراحی رفته تا به هدفش نائل شود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه