در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۷۸۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۱

روسیه: اتهامات آمریکا علیه ایران تحریک آمیز است

خرداد: معاون امور دفاعی مجلس دومای روسیه اعلام کرد: اتهامات آمریکا به ایران مبنی بر استفاده این کشور از سفارتخانه های خود برای اعمال تروریستی اقدام تحریک آمیز است.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، «آلکساندر شرین» معاون کمیسیون امور دفاعی دومای روسیه روز چهارشنبه به خبرگزاری ریانووستی گفت : ادعای آمریکا علیه ایران صرفا اقدام تحریک آمیز است زیرا سفارتخانه های ایران به هیچ وجه حمله تروریستی تدارک نمی بیند.
وی افزود : ایران یک کشور مترقی است که همکاری های تجاری صادقانه و شفاف دارد و با بسیاری از کشورهای جهان از جمله روسیه و چین تجارت می کند.
مقام روس خاطرنشان کرد: در واقع چین مکان نخست خرید نفت ایران را دارد و تهران نیز خریدار عمده سلاح های چینی است و امروز چین یکی از سرسخت ترین کشورهای رقیب آمریکا پس از روسیه است و آمریکا برای وارد آوردن ضربه سخت به چین، به شرکای آن ضربه وارد خواهد کرد.
وی همچنین گفت که ایران توانایی توسعه اقتصادی را به رغم تحریم های آمریکا به نمایش می گذارد و این واقعیت واشنگتن را به شدت ناراحت کرده است.
به گزارش رسانه ها، سخنگوی وزارت خارجه امریکا به تازگی ادعا کرد که ایران از سفارتخانه های خود برای طراحی اعمال تروریستی استفاده می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه