در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۸۱۶۰۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۸
تعداد نظرات: ۵ نظر

فرمانده سپاه پاسداران خطاب به روحانی: چرا با همان غضبی که در رقابت‌های انتخاباتی به کار بردید با سوءمدیریت های اقتصادی برخورد نمی کنید؟

فرمانده کل سپاه طی دلنوشته‌ای خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: همگان منتظر تصمیمات انقلابی رئیس جمهور منتخبشان هستند تا از این درگاه نور امیدی به دل‌های با ایمانشان بتابد.

خرداد: فرمانده کل سپاه طی دلنوشته‌ای خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: همگان منتظر تصمیمات انقلابی رئیس جمهور منتخبشان هستند تا از این درگاه نور امیدی به دل‌های با ایمانشان بتابد.

به گزارش خرداد به نقل از مهر، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران در بازتاب انتظارات افکار عمومی طی دلنوشته‌ای خطاب به حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان تاکید کرد: حمایت‌های بی نظیر و گسترده دلسوزان انقلاب در هفته اخیر از جنابعالی، نباید مانع اقدامات انقلابی شما در کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از افزایش سرسام آور قیمت ارز و سکه، در شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان بشود.

در ادامه این دلنوشته آمده است: چرا با آن قهر و غضبی که در شما سراغ داریم و در رقابت‌های انتخاباتی و یا با مخالفین خود بعضا به کار می‌بردید، با نارسایی‌ها و سوءمدیریت‌های بخش اقتصادی دولت برخورد نمی‌کنید؟!

این دلنوشته در ادامه می‌افزاید: اتخاذ تصمیمات مهم در شرایط سخت امروز کشور برای مقابله با فشار‌های اقتصادی دشمنان نیازبه عزم و اراده‌ای انقلابی و قاطعیت در برخورد با کم تحرکی و ضعف برخی مدیران دارد تا مردم به مدیریت همراه با تدبیر دولت شما امیدوار شوند.

این دلنوشته در پایان تاکید می‌کند: هماهنگی بین بخش‌های مخلتف دولت نیز از جمله الزامات عبور از بحران فعلی در کشور است. مطمئن باشید همه توان نیرو‌های انقلاب و دعای خیر مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی، پشت سر شماست و بی صبرانه همگان، منتظر تصمیمات انقلابی رئیس جمهور منتخبشان هستند تا از این درگاه نور امیدی به دل‌های با ایمانشان بتابد و قضاوت کلی آنها، تلاش مجدانه و موثر دولت برای عبور از بحران اقتصادی همراه با دلسوزی برای اقشار آسیب پذیر جامعه باشد.
غیر قابل انتشار: ۲
انتشار یافته: ۵
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
0
0
حرف مردم همین است....فرصت ها را نسوزانید، چون اگر ملت بزرگ ایران صبرش تمام شود همه چیز را به هم میریزد و آنوقت برای هر اقدامی دیر است....
یکی از مؤلفه های مدیریت صحیح ، شناخت ابزارهای مدیریتی ست این ابزارها باید در زمان مناسب بکار گرفته شود .قدرت یک مدیر کلان با توجه به بکارگیری همان ابزارارها سنجیده میشود

ابزارهای ضعیف باید ترمیم و یا دور انداخته شود' ابزارهای فرسوده برای پیمایش مسیرهای صعب العبور ناکارآمد و هزینه کمر شکن را تحمیل میکند...
با توجه به شرایط ساختگی فعلی هیچ امیدی به تغییر نیست -چون فعل نخواستن در میان است .
با فعل نخواستن نمیشود هیچ چیزی را ساخت؛ضمنا"هر ساختنی ابزاری نو و کارآمد میخواهد.
پیشنهاد بنده این است :چنانچه ظرف 3ماه از این تاریخ مدیریت ارشد نتوانست همه ابزارهای خود را نو کند 'به قانون اساسی رجوع شود و ظرف چند دقیقه رهبری وضعیت فوق العاده اعلام کند و زمام امور اجرایی را به نفر بعد بدهد تا موعد انتخابات فرا برسد.
قوه قضائيه و مجلس هم باید تکانی اساسی بخورد و در یک خانه تکانی اساسی در مراحل بعدی همان مسیر طی شود.

نمیشود یک ملت تاوان ندانم کاری و سوء مدیریت عده ای کارنابلد را بدهد .
چنانچه هیچ حرکتی انجام نگیرد اطمینان داشته باشید فروپاشی سرزمینی در کمین است و نزدیک تر میشود تعارف نداریم شک نکنید ملت ایران در عین اغماض از سوء مدیریت ها و خطاهای فاحش -چنانچه همه چیز خودش را در خطر ببیند به خطر توضیح داده شده نیز راضی میشود.
فرصت ها را نسوزانید ملت با انقلاب است و حکومت اسلامی و برابری و مساوات میخواهد 'زیرساخت ها را در همه سطوح هموار کنید تا هر کسی به اندازه لیاقت و تلاشش بهره ای ببرد و الا به خدای احد و واحد چنانچه کاری در خور صورت نگیرد همه چیز تمام میشود و با این وضعیت تا آنروز زمان اندکی باقی مانده پس با شناخت صحیح از ابزارهای مدیریتی و با شناخت دقیق از منابع میشود کاری کرد که در زمان کوتاه نتیجه ای شایسته و درخور بگیریم.

تنها راه بعد از فراهم شدن شرایط بالا و ساختن زیرساخت ها ' فقط و فقط تولید است و پس از آن صادرات البته فعلا" با این کار دانه های زنجیر به هم وصل میشود و دشمن خارجی هم مأیوس تر از همیشه...
رمز این موفقیت سرعت همراه با شفافیت در فراهم ساختن شرایط کسب و کار و اتصال حلقه صفر تا صد تولید که از فراهم آوردن مواد پیش تولید(اولیه) تا زنجیره فروش صادرات است .
این اصل رمز بقای نظام است.
تولید با این رمز "در شرایط فعلی اولویت است.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
1
1
خدا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را حفاظت کند از دولتهای برآمده از رای مردم خیرچندانی ندیدیم. اما از سپاه ومنصوبان ولایت تا بخواهی عزت و اقتدار و امنیت دیده ایم. خدا قوت سرداران سپاه اسلام
سید محسن
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
0
0
به قول قدیمیا حرف حساب جواب نداره!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
0
0
سردار عزیز
روحانی دیکر توانی کار ندارد بهتر است بگذارند برو خانه استراحت کند یک فرد تازه نفس مدیر و مدبر و شجاع و خلاق و توانی مدیریت با لایی داشته باشد . در غیر اینصورت تا حالا نظام تضعیف شده اگر حرکتی مسئولین نظام نکنند خودشان و ملت ضرر خواهد کرد.
ناشناس
United Arab Emirates
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
0
0
درود برهمه کسانی که به خاطر خدا و مردم کار میکنند
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه