در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۸۳۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶

جزئیات آتش‌سوزی ساختمان اداری در خیابان جردن

خرداد: سید جلال ملکی درباره حریق یک ساختمان اداری در خیابان جردن، گفت: دقایقی قبل آتش سوزی در یک ساختمان اداری در خیابان نلسون ماندلا (جردن )، خیابان صبا رخ داد که به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که آتش نشانان به‌ سرعت از چند ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

جزئیات آتش‌سوزی ساختمان اداری در خیابان جردن

وی ادامه داد: محل حادثه ساختمان ۱۰طبقه اداری است که حریق از طبقه هشتم آن آغاز شده است. آتش نشانان در حال حاضر در حال اطفا حریق هستند.

به گفته وی تاکنون ۵ نفر مصدوم از ساختمان خارج شده و تلاش برای امداد و نجات ادامه دارد.

در حال حاضر علت اولیه وقوع این حادثه شعله ور شدن تینر در طبقه هشتم این ساختمان که درحال نقاشی بود عنوان شده است. آتش نشانان موفق به نجات ساکنان طبقات ۹ و ۱۰ از طریق پنجره و با استفاده از نردبان شدند.

رئیس اورژانس تهران روند امدادرسانی در حادثه آتش سوزی ساختمان اداری خیابان آفریقا را تشریح کرد.

وی افزود: بعد از اعلام حادثه بلافاصله شش دستگاه آمبولانس و چهار دستگاه موتورلانس به محل اعزام شدند که تا کنون چهار نفر از مصدومان این حادثه که دچار سوختگی شدند پس از اقدامات درمانی اولیه توسط آمبولانس به بیمارستان انتقال یافتند.

به گزارش روابط عمومی اورژانس تهران، وی با بیان اینکه تا کنون ۱۶ نفر نیز مراجعه سرپایی داشتند که در محل درمان شدند گفت: هم اکنون چهار آمبولانس و چهار موتورلانس نیز در محل تا پایان حریق مستقر هستند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه