در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۸۳۳۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵

۵۰ شهرک صهیونیست‌نشین زیر آتش نیرو‌های مقاومت فلسطینی/ اقدامات متجاوزانه دشمن پاسخ داده شد

شب گذشته ۵۰ شهرک صهیونیست‌نشین طی هفت ساعت زیر آتش نیرو‌های مقاومت فلسطینی بودند.
به گزارش خرداد به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه یدیعوت آحارانوت، شب گذشته 50 شهرک صهیونیست نشین طی هفت ساعت زیر آتش نیروهای مقاومت فلسطینی بودند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شب گذشته در ادامه حملات اخیر خود به نوار غزه بیش از ۱۵ نقطه از این منطقه را هدف آتش سنگین خود قرار دادند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد در پی این حملات دستکم ۳ نفر از جمله یک مادر باردار و کودک خردسالش شهید و ۶ نفر دیگر زخمی شده‌اند.

در مقابل، گروه‌های مقاومت فلسطین نیز بیش از ۱۰۰ راکت به سمت شهرک‌های صهیونیست نشین شلیک کردند که سامانه پدافند موشکی «گنبد آهنین» تنها با ۱۵ مورد از آنها مقابله کرده است.

طبق گزارش‌ها، دستکم ۹ صهیونیست بر اثر اصابت راکت‌های مقاومت به مناطق اطراف غزه مجروح شده و خسارات مادی زیادی نیز به این مناطق وارد شده است.

۵۰ شهرک صهیونیست‌نشین زیر آتش نیرو‌های مقاومت فلسطینی/ اقدامات متجاوزانه دشمن پاسخ داده شد

کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی قرار است تا ساعاتی دیگر به ریاست بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم، برای بررسی اوضاع غزه تشکیل جلسه دهد.

گردان‌های عزالدین قسام در واکنش به تشدید تنش‌ها در نوار غزه و سرزمین‌های اشغالی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد، مقاومت چندین ساعت مواضع دشمن صهیونیستی را در پاسخ به تجاوزگری‌های اخیرش در نوار غزه هدف حملات موشکی و راکتی قرار داد.

همچنین گردان‌های القدس -شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین- اعلام کرد: «با وجود تحمل هزینه‌های بسیار، مقاومت هرگز به دشمن صهیونیستی اجازه نمی‌دهد قواعد نبرد را تغییر دهد. ما تعهد می‌دهیم در چارچوب قاعده حمله در مقابل حمله، به اقدامات متجاوزانه دشمن صهیونیستی پاسخ دهیم.»


برچسب ها: موشک ، اسرائیل ، غزه
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه