در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۸۳۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
بدعهدی ترامپ در رسیدگی به امور کشورش هم رو شد

تعلل دولت ترامپ در کمک به مهار آتش‌سوزی کالیفرنیا

دولت آمریکا با وجود وعده‌های دونالد ترامپ از کمک کردن به ایالت کالیفرنیا برای مهار آتش‌سوزی گسترده در اراضی جنگلی این ایالت تعلل می‌کند.
به گزارش خرداد تعلل دولت ترامپ در کمک به مهار آتش‌سوزی کالیفرنیابه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از الجزیره، دولت آمریکا با وجود وعده های دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور، از کمک کردن به ایالت کالیفرنیا برای مهار آتش‌سوزی گسترده در اراضی جنگلی این ایالت تعلل می کند.

ایالت کالیفرنیای آمریکا به تنهایی به تلاش برای مهار بزرگترین آتش سوزی اراضی جنگلی در تاریخ این ایالت، ادامه می دهد. این در حالی است که رئیس جمهور آمریکا پیش از این متعهد شده بود دولت فدرال به ایالت کالیفرنیا برای مقابله با گسترش این آتش سوزی کمک خواهد کرد.

بیش از چهارده هزار آتش نشان از ایالت های مختلف آمریکا، استرالیا و نیوزیلند به تلاش برای مهار آتش سوزی گسترده ای که از حدود یک ماه پیش آغاز شده است، ادامه می دهند. این آتش سوزی تاکنون هزاران هکتار از جنگل های ایالت کالیفرنیا را نابود کرده است. تاکنون صد و سی و چهار ساختمان از جمله سی و پنج مجتمع مسکونی در این آتش سوزی تخریب شده است.


پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه