در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۸۳۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۹
تعداد نظرات: ۱ نظر

یارانه‌های اقشار پایین را می‌توان تا 150 هزار تومان افزایش داد

خرداد:الیاس حضرتی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت رسیدگی به بیمه بیکاری جوانان گفت: می‌توان یارانه دهک‌های پایین جامعه را به ازای هر نفر، 100 تا 150 هزار تومان افزایش داد.

به گزارش خرداد ،الیاس حضرتی درباره وضعیت اقتصادی فعلی کشور و راه‌حل‌هایی که برای آن وجود دارد، بیان کرد: فکر می کنم در شرایط فعلی اقتصاد کشور، دولت باید اقدامات سریع و اورژانسی انجام دهد.  

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت باید به ارتقای نشاط اجتماعی در جامعه توجه کند و در حوزه سیاسی نیز باید اقداماتی مانند آزادی زندانیان سیاسی و روزنامه نگاران و همچنین رفع حصر  و رفع  ممنوعیت های برای رئیس دولت اصلاحات، انجام دهد.      

 

اقشار ضعیف جامعه از لحاظ درآمدی نباید زیر چرخ سنگین گرانی از بین بروند

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود:در حوزه سیاست خارجی ارتباط دولت باید با کشورهای همسایه و منطقه افزایش یابد.برای رفع مشکلات اقتصادی مردم باید منابع درآمدی جدید ایجاد شود و اجازه نداد که مردم مخصوصا اقشار ضعیف جامعه از لحاظ درآمدی زیر چرخ سنگین گرانی و تورم از بین برود.  

 

مشتری دست به نقد برای سوخت در مرزهای کشور وجود دارد

 

حضرتی عنوان کرد: پیشنهاد می دهم که قیمت سوخت افزایش نیابد بلکه باید میزان مصرف سوخت مدیریت و به هر خودرو 60لیتر سوخت در ماه براساس  کارت سوخت تعلق بگیرد چرا که در مرزهای کشور، مشتری دست به نقد برای سوخت وجود دارد و ارز حاصل را می توان تبدیل به ریال کرد تا صرف افزایش یارانه ها شود.

 

یارانه هر نفر تا 150هزار تومان می تواند افزایش داد

 

حضرتی افزود: با منابع حاصل از مدیریت سوخت، می توان یارانه دهک های پایین جامعه را به ازای هر نفر تا 100 تا 150هزار تومان افزایش داد و بخشی از منابه را برای بیمه جوانان بیکار اختصاص داد.

غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۹
0
0
نمیخواهد یارانه اقشاراسیب پذیر راسه برابرکنید جلوی دزدی اختلاس قاچاق کالا رانت وهزاران مفسده رابگیرید که دراستیضاح اقای ربیعی دیدیم وشنیدیم که فساد تاکجاها نفوذ کرده است لطفا سکوت وگریه کنید
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه