در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۸۶۲۰۸
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

انتقام از شوهر صیغه‌ای

به گزارش خرداد، ایران نوشت: ساعت 11 و 20 دقیقه صبح پنجشنبه اول شهریور، رهگذران و مسافران ترمینال اهر با صدای فریادهای «سوختم سوختم...» مرد جوانی، اورژانس را خبر کردند. با حضور امدادگران در محل مشخص شد نیمی از بدن مرد جوان با اسید سوخته است و زن اسیدپاش نیز متواری شده است.

بررسی‌های مقدماتی نشان داد مرد مجروح که کارمند یکی از مراکز درمانی اهر بود، پس از تماس همسر صیغه‌ای‌اش با خودروی شخصی خود به ترمینال رفته اما از سوی وی هدف اسیدپاشی قرار گرفته است. پس از حادثه هم با توجه به اینکه زن اسیدپاش با خودروی او متواری بود تحقیقات برای دستگیری وی ادامه یافت اما نیم ساعت بعد این زن که خودش نیز دچار سوختگی شده بود در تماس مردم با اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.

سرهنگ یونس منفرد، فرمانده انتظامی شهرستان اهر-آذربایجان شرقی- گفت: این حادثه حوالی ظهر پنجشنبه در ترمینال رخ داد. به نظر می‌رسد زن 37 ساله اسیدپاش در زمان اسیدپاشی ناخواسته از ناحیه دست و پا دچار مصدومیت شده و پسرش نیز از ناحیه صورت دچار سوختگی شده است و اکنون هر دو تحت درمان قرار دارند.

وی گفت:با توجه به اینکه هر دو طرف این پرونده در بیمارستان بستری هستند هنوز نتوانسته‌ایم از آنها بازجویی کنیم و تحقیقات به زمان دیگری موکول شده است. انگیزه این اسیدپاشی اختلافات خانوادگی عنوان شده است.

برچسب ها: صیغه ، اسیدپاشی ، حوادث
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه