در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۸۹۹۳۲
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰

6 مسئول ارشد گرفتار درکویر سمنان پیدا شدند

خرداد:مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره به گرفتار شدن ۶ "مسئول ارشد" وزارت راه و شهرسازی و استان اصفهان در کویر استان سمنان گفت: این مسئولان پیدا شده‌اند و همگی در سلامت به سر می‌برند.

به گزارش خرداد ،ایرج رئیسیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار داشت: این مسئولان شامل سید حسین میرشفیع معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه کارشناسان این وزارت‌خانه و مسئولان استان اصفهان بودند که برای بازدید از یک پروژه راه‌سازی از سمت اصفهان عازم استان سمنان شده‌ بودند.

وی با اشاره به اینکه گم شدن این افراد صحت ندارد تصریح کرد: مسیر حرکت آنان کاملاً مشخص بود؛ چراکه آنها برای بازدید از محور جندق به گرمسار که بخشی از زیرسازی آن نیز انجام شده است عازم این محور شده بودند.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان افزود: تنها به این دلیل که پوشش ماهواره‌ای خط تلفن همراه آنان در کویر جنوبی استان سمنان وجود نداشته و هوا رو به تاریکی می‌رفت؛ از دسترس خارج شدند.

رئیسیان با اشاره به اینکه مدیرکل راه و ترابری استان سمنان ساعت 17 و 30 دقیقه موضوع در دسترس نبودن این مسئولان را به دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان اطلاع داده است گفت: سه گروه مجرب از امدادگران هلال احمر که به جست‌وجو وارد بودند به همراه گروه‌هایی از محیط زیست و راه و ترابری استان سمنان برای پیدا کردن این افراد به مسیر یاد شده اعزام شدند.

وی با اشاره به نحوه پیدا شدن این مسئولان گرفتار در کویر تصریح کرد: در نهایت معاون وزیر راه و شهرسازی ساعت 3 بامداد امروز با مدیرکل راه و ترابری استان سمنان تماس گرفته و از طریق موقعیت‌یابی ماهواره‌ای مکان این افراد مشخص شد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره به اینکه حال همه این افراد خوب و مساعد است بیان کرد: هم اکنون این مسئولان در روستای علی‌آباد گرمسار به سر می‌برند.

برچسب ها: کویر ، سمنان ، گمشده
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه