در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۹۵۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲
قهرمانی جهان ۲۰۱۸ مجارستان

قرعه سخت ۴ آزادکار ایران/حسین خانی به باروز رسید، یزدانی به تیلور!

مراسم قرعه کشی ۴ وزن ابتدایی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در مجارستان انجام شد.
خرداد: مراسم قرعه کشی ۴ وزن ابتدایی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در مجارستان انجام شد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، مراسم قرعه کشی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در بوداپست مجارستان برگزار شد که نتیجه آن به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۲۳ نفر شرکت کرده‌اند، محمدباقر یخکشی در دور نخست با عباس رحمان اف از ازبکستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان خولیس بونه رودریگوئز از کوبا و ایوان گویدا از رومانی کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور نخست مقابل دی لومائو از جزایر پالائو قرار می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف برنده جردن باروز قهرمان جهان و المپیک از آمریکا و جوا از لیبریا می‌رود. در این وزن ۳۲ نفر به روی باسکول رفتند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۳۱ نفر حضور دارند، حسن یزدانی دارنده مدال های طلای جهان و المپیک در دور نخست به مصاف دیوید تیلور از آمریکا می‌رود. تیلور در جام جهانی کرمانشاه تنها شکست حسن یزدانی در ۲ سال اخیر را رقم زد و یزدانی برای گرفتن انتقام این شکست به روی تشک می‌رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم پرویز هادی در دور اول به مصاف روبرت باران از لهستان می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده ابراهیم سایدو از بلاروس و جمال الدین ماگومدوف از آذربایجان کشتی می‌گیرد. در این وزن ۲۲ نفر حضور دارند.

مسابقات اوزان فوق از ساعت ۱۲ فردا به وقت ایران برگزار می‌شود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه