در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۹۵۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲
قهرمانی جهان ۲۰۱۸ مجارستان

قرعه سخت ۴ آزادکار ایران/حسین خانی به باروز رسید، یزدانی به تیلور!

مراسم قرعه کشی ۴ وزن ابتدایی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در مجارستان انجام شد.
خرداد: مراسم قرعه کشی ۴ وزن ابتدایی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در مجارستان انجام شد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، مراسم قرعه کشی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در بوداپست مجارستان برگزار شد که نتیجه آن به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۲۳ نفر شرکت کرده‌اند، محمدباقر یخکشی در دور نخست با عباس رحمان اف از ازبکستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان خولیس بونه رودریگوئز از کوبا و ایوان گویدا از رومانی کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور نخست مقابل دی لومائو از جزایر پالائو قرار می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف برنده جردن باروز قهرمان جهان و المپیک از آمریکا و جوا از لیبریا می‌رود. در این وزن ۳۲ نفر به روی باسکول رفتند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۳۱ نفر حضور دارند، حسن یزدانی دارنده مدال های طلای جهان و المپیک در دور نخست به مصاف دیوید تیلور از آمریکا می‌رود. تیلور در جام جهانی کرمانشاه تنها شکست حسن یزدانی در ۲ سال اخیر را رقم زد و یزدانی برای گرفتن انتقام این شکست به روی تشک می‌رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم پرویز هادی در دور اول به مصاف روبرت باران از لهستان می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده ابراهیم سایدو از بلاروس و جمال الدین ماگومدوف از آذربایجان کشتی می‌گیرد. در این وزن ۲۲ نفر حضور دارند.

مسابقات اوزان فوق از ساعت ۱۲ فردا به وقت ایران برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه