در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۹۶۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹

با علیرضا بیرانوند پدر کشتگی ندارم

وحید قلیچ معتقد است وقتی فیتیله بیرانوند را پایین کشید او رشد کرد و بهتر شد/مطمئنا او نیست!
خرداد: وحید قلیچ معتقد است وقتی فیتیله بیرانوند را پایین کشید او رشد کرد و بهتر شد.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، پرسپولیس موفق شد در یک بازی جذاب و تاریخی السد را شکست داده و به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. عملکرد علیرضا بیرانوند در این مسابقه طوری بود که تحسین همگان را برانگیخت. این عملکرد باعث شد تا به سراغ وحید قلیچ پیشکسوت پرسپولیس برویم و در مورد انتقاداتی که قبلا از او داشت بپرسیم.

قلیچ در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد صعود پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس در این مسابقه سنگ تمام گذاشت و توانست تماشاگران را راضی به خانه‌های خود بفرستد . تماشاگرانی که به ورزشگاه آمدند ، چه آنهایی که داخل استادیوم بودند و چه آنهایی که نتوانستند وارد شوند نیز و به امید خدا بتواند در فینال هم عملکرد خوبی داشته باشد و قهرمان مسابقات شود. تیم با این شرایط تلاش بسیاری کرد و با این اتفاقات و محدودیت ها غیرت به خرج داده و توانستند حق خود را از فوتبال بگیرند.

قلیچ در مورد عملکرد بیرانوند و انتقاداتی که قبلا از او کرده بود نیز عنوان کرد: اگر شما توجه کرده باشید آن زمان که در مقابل السد در دوره گروهی سه گل خورد از او به شدت انتقاد کردم و همچنین یک مثال هم زدم و او را به چیزی تشبیه کردم که البته کار خوبی نبود اما بعد از آن انتقاد من بود که روند رو به رشد بیرانوند شروع شد و توانست نمایش های درخشانی را در دروازه‌ی پرسپولیس از خود نشان دهد. من پدرکشتگی با او ندارم و وقتی که عملکردش خوب است نمی توانم منکر این خوب بودن شوم. یک زمانی باید تعریف کنی و زمانی هم که نیاز به انتقاد دارد باید ترمز بازیکن را بکشی تا به خودش بیاید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه