در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۹۷۹۲۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵

ادعای محمدرضا خاتمی:در انتخابات 88، هشت میلیون رای به صندوق ها اضافه شد

محمدرضا خاتمی در گفتگو با برنامه رو در رو اعلام کرد در ستاد انتخاباتی وزارت کشور تقلب صورت گرفته
خرداد: محمدرضا خاتمی در گفتگو با برنامه رو در رو با اشاره به اینکه در ستاد انتخاباتی وزارت کشور تقلب صورت گرفته گفت: در انتخابات سال 88، هشت میلیون رای به صندوق ها اضافه شده است.


به گزارش خرداد، بخشی از گفتگو محمدرضا خاتمی با برنامه رود در رو را در ادامه می خوانیم:

در ستاد انتخاباتی وزارت کشور تقلب صورت گرفته است. هشت میلیون رای به صندوق ها اضافه شده است. تعرفه هم نمی خواست داشته باشد. آرا در می آید و گفته می شود در کشور ۳۹ میلیون نفر رای دادند، درحالی که آرای صندوق ها ۳۲ میلیون بوده، نیاز به تعرفه هم نبوده است اطلاعات ما از افراد مطلع هست از جناح مقابل که نمی خواهند نامشان گفته شود.

ما هنوز هم به روند انتخابات ۸۸ اعتراض جدی داریم و معتقد هستم انتخابات بسیار ناسالمی بود. در آن انتخابات حتما تقلب صورت گرفته است.

اگر به حوادث سال ۸۸ بازگردیم معتقد هستم که نباید در انتخابات کاندیدا می داشتیم. معتقد هستم که امکان اینکه بگذارند یک نفر از اصلاح طلبان رئیس جمهور شود وجود نداشت

روز شنبه پس از انتخابات تمام نیروهای موثر سیاسی دستگیر شدند. احزاب موثر پلمپ شدند و بقیه هم به هر دلیلی تا مدت ها فعالیتی نداشتند. سازمان نمانده بود که بخواهد تظاهرات را سازماندهی کند. حزب مشارکتی نمانده بود که بخواهد کار بکند.

منبع:عصر ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه