در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۹۷۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۳

«بلیت فروشی» معضل جدید فوتبال ایران

فروش بلیت های مسابقه برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا با چالش جدی همراه شده تا مشخص شود این موضوع به معضل جدیدی برای فوتبال ایران تبدیل شده است.
خرداد: فروش بلیت های مسابقه برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا با چالش جدی همراه شده تا مشخص شود این موضوع به معضل جدیدی برای فوتبال ایران تبدیل شده است.به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، بلیت فروشی دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در ابهام قرار گرفته و هواداران برای دریافت بلیت بازی سردرگم هستند. معلوم نیست که با این شرایط هواداران پرسپولیس بتوانند حساس ترین دیدار تاریخ تیمشان را از نزدیک ببینند یا خیر.
ابتدا عنوان شد که بلیت فروشی ساعت 12 روز دو شنبه آغاز می‌شود اما با وجود اینکه سایت فروش بلیت های این مسابقه راس ساعت مقرر باز شد، بلافاصله از دسترس خارج شد. پس از گذشت حدود یک ساعت و 30 دقیقه سایت دوباره بالا آمد و این بار زمان آغاز بلیت فروشی، ساعت 15 اعلام شد.
با وجود اینکه حدود 2 ساعت از زمان اعلام شده هم می گذرد، همچنان سایت با مشکلات جدی روبروست. اگر با زحمت زیاد موفق شوید سایت را باز کنید، پیغام پایان بلیت های بازی پرسپولیس و السد در مرحله نیمه نهایی مقابل شما قرار می گیرد.
از سوی دیگر گفته می شود فروش بلیت های این مسابقه قرار است به روز جمعه موکول شود که با توجه به مشکلات پیش آمده برای این مسابقه و بازی برگشت مرحله نیمه نهایی، تصمیمی غیر منطقی به نظر می رسد.
تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس که در روزهای سخت از تیم محبوب خود حمایت کرده اند مشتاق حضور در ورزشگاه آزادی و تشویق سرخپوشان در فینال لیگ قهرمانان آسیا هستند اما شرایط مناسبی برای آنها فراهم نشده است.
باشگاه های استقلال و پرسپولیس، فروش دیدارهای خانگی خود در ورزشگاه آزادی را به یک شرکت واگذار کرده اند اما این شرکت حتی توانایی مدیریت سایت خود در چنین روزهای حساسی را هم ندارد.
در این شرایط هم هوادار مشتاقی که نمی داند موفق به خرید بلیت می شود یا نه ضرر می کند و هم تیم پرسپولیس که به حمایت پرشورترین هواداران خود نیاز دارد.
مسئولان باشگاه پرسپولیس هم هیچ کدام پاسخگوی شرایط پیش آمده نیستند؛ از حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه که به تهران بازگشته تا پندار خمارلو مدیر روابط عمومی و مصطفی قنبرپور سرپرست تیم.
فدراسیون فوتبال هم به باشگاه پرسپولیس نامه زده و خواستار ارائه توضیح در مورد شرایط نابسامان بلیت فروشی است.
دیدار برگشت پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن روز شنبه هفته آتی در فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.
رخ دادن این مشکل آن هم در سطح فینال لیگ قهرمانان آسیا قطعا جلوه خوبی برای فوتبال ایران نخواهد داشت.
سال های سال است که بلیت ها به صورت کاغذی در ورزشگاه به فروش می رسد و حالا که فوتبال ایران می خواهد به سمت حرفه ای شدن برود و اعلام کرده که بلیت ها به صورت اینترنتی به فروش می رسد، این موضوع هم به معظلات فوتبال ایران اضافه شده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه