در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۹۸۱۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۴

مدیرعامل هما: ناوگان ایران ایر مشکل تامین سوخت ندارد/ هواپیمای 57 ساله ایران ایر در لیست تحریمی آمریکا!

خرداد: مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما، اظهار کرد:‌ برای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما برنامه استراتژیک سه ساله داریم.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما با بیان این که در لیست تحریم آمریکا، هواپیماهای زمینگیر ۵ دهه پیش هما وجود دارد، گفت: ناوگان ایران مشکلی برای تامین سوخت ندارد.

به گزارش خرداد به نقل از تسنیم فرزانه شرفبافی در خصوص تحریم هواپیماهای این شرکت از سوی آمریکا، اظهار کرد: آمریکایی ها حدود 65 فروند از هواپیماهای ایران ایر را تحریم کرده اند که بخشی از این هواپیماها سال هاست که زمینگیر شده اند.

وی همچنین در خصوص تامین سوخت ناوگان ایران ایر در پروازهای خارجی گفت: خوشبختانه در این زمینه ناوگان هما مشکل زیادی ندارد.

شرفبافی درباره تاثیر تغییر وزیر راه و شهرسازی بر سیاست‌های این شرکت، اظهار کرد:‌ برای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما برنامه استراتژیک سه ساله داریم. بر این اساس اهداف طولانی مدت برنامه ریزی شده و اصلاح فرآیندهای مالی، اصلاح ساختار سازمانی، اصلاح هزینه-درآمدهای هما و چگونگی خصوصی‌سازی هما در دستور کار قرار دارد.

وی اظهار داشت معتقدیم وزیر جدید راه و شهرسازی همسوی سیاست‌های کلان دولت تدبیر و امید است و همین مسیر را ادامه می‌دهد.

شرفبافی با اشاره به برنامه هما برای نوسازی ناوگان خود گفت: از هر کسی که بتواند بدون نیاز به دریافت مجوز افک هواپیمای مورد نیاز هما را تامین کند استقبال می‌کنیم.

وی افزود: اگر شرکت‌ها بتوانند بدون مجوز اوفک به ایران هواپیما بفروشند، و قابلیت مذاکره داشته باشند، خرید این هواپیماها را بررسی می‌کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه