در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۹۸۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

شکست یاران معروف در جدال ایرانی‌های سری ‌A

خراد:در آخرین دیدار هفته ششم لیگ والیبال سری ‌A ایتالیا تیم سیه‌نا در حضور سعید معروف برابر میزبانش ورنا شکست خورد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، در آخرین دیدار از هفته ششم لیگ والیبال ایتالیا، سری A تیم سیه‌نا که سعید معروف را در ترکیبش داشت در حالی میزبان ورونا بود که این تیم محمد جواد معنوی نژاد و مرتضی شریفی را در اختیار دارد که در پایان این بازی طولانی این شاگردان گربیچ بودند که توانستند با نتیجه سه بر دو برابر میزبان به پیروزی برسند تا روزهای سخت سیه‌نا با خوان سیچلو همچنان ادامه داشته باشد.

در این دیدار که یاران معروف برای خروج از بحران نیاز مبرم به پیروزی داشتند تمام توانشان را به کار گرفتند تا در برابر ستاره‌های جوان ورونا بتوانند اولین بردشان را جشن بگیرند اما در نهایت ست‌های بازی را با امتیازهای ۳۱-۲۹، ۱۵-۲۵، ۲۵-۱۸، ۱۸-۲۵ و ۱۶-۱۸ به مهمانش باخت تا با شش شکست و سه امتیاز از جایگاهش در رده سوم تکان نخورد. در این بازی سعید معروف موفق شد دو امتیاز برای سیه‌نا کسب کند.

در سوی دیگر ورونا با کسب سومین بردش ۱۰ امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد. همچنین محمد جواد معنوی نژاد شب درخشانی را سپری کرد و موفق شد ۱۴ امتیاز برای تیمش کسب کند تا در کنار ۵ امتیاز مرتضی شریفی از ستون‌های پیروزی ورونا در دیدار شب گذشته باشند. 

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه