در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۹۸۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
حامی دولت نهم و دهم :

احمدی نژاد دچار معلولیت ذهنی شده است

خرداد:محمدحسن قدیری ابیانه با اشاره به فعالیت‌های اخیر احمدی‌نژاد نوشت: باید احمدی‌نژاد فورا در یک بیمارستان روانی بستری شود. معلوم می‌شود او بر اثر فشار کار در ایام ریاست‌جمهوری دچار معلولیت ذهنی شده است و این معلولیت در طول زمان عود کرده است.

به گزارش خرداد به نقل از برنا، محمدحسن قدیری ابیانه، از حامیان پیشین محمود احمدی‌نژاد رییس جمهور دولت‌های نهم و دهم با اشاره به فعالیت‌های اخیر او در کانال تلگرامی خود نوشت: شنیدم که آقای احمدی نژاد به تیم ردساکس قهرمان ورزش بیس بال در آمریکا پیام تبریک داده است. اول باور نکردم. گفتم شاید برای تخریب او چنین مطلبی را جعل کرده اند. بررسی کردم دیدم بله این خبر صحت دارد.

او در واکنش به تبریک اخیر احمدی‌نژاد به تیم ردساکس قهرمان بیس‌بال در آمریکا تاکید کرد: معتقدم باید احمدی نژاد فورا در یک بیمارستان روانی بستری شود. معلوم میشود او بر اثر فشار کار در ایام ریاست جمهوری دچار معلولیت ذهنی شده است و این معلولیت در طول زمان عود کرده است. اگر کسی در طول مأموریت دچار معلولیت جسمی شود او را تحت پوشش قرار می‌دهند.

قدیری ابیانه در نوشت: آیا اگر این معلولیت ذهنی و مغزی باشد نباید مورد معاینه قرار گیرد؟! آیا باید کسی را که دچار معلولیت ذهنی شده را محکوم کرد و مورد تمسخر قرار داد یا باید برای درمانش اقدام نمود؟ به پاس خدماتی که داشته است، بستری شدن فوری او را در بیمارستان روانی از مسئولین نظام خواستارم. این حق احمدی نژاد است. گناه دارد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه