در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۳۰۵۷۸۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱

اردبیل به شبکه سراسری راه‌آهن متصل می‌شود

خرداد:رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: استان اردبیل با اقدامات صورت‌گرفته در آینده نزدیک و حداکثر ظرف 2 سال آینده به شبکه سراسری ریلی کشور متصل خواهد شد.

«محمدباقر نوبخت» رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشیه بازدید از پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه با اشاره به اهمیت اتصال مراکز استان‌ها به شبکه راه‌آهن سراسری گفت: اتصال مراکز استان‌ها به شبکه راه آهن سراسری و بین‌المللی از اهداف و برنامه‌های در دست اقدام دولت است.

وی تصریح کرد: استان اردبیل با اقدامات صورت‌گرفته، در آینده نزدیک و حداکثر ظرف 2 سال آینده به شبکه سراسری ریلی کشور متصل خواهد شد.

نوبخت افزود: راه آهن اردبیل جزو سخت‌ترین پروژه‌های راه‌آهن کشوری است و در حال حاضر ما شاهد احداث یکی از بلندترین پل‌های ریلی در این استان هستیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: این پروژه باعث تقویت رشد زیرساخت‌های استان می‌شود که عبور مرور ریلی باعث رونق گردشگری به‌خصوص در فصل زمستان برای استان اردبیل خواهد بود و می‌تواند مقصد مناسبی برای فعالان حوزه گردشگری باشد.

وی تصریح کرد: تمامی مسئولان  به کمک نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در تلاش هستند تا این پروژه به نحو احسن و در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد که برای انجام این پروژه تا پایان سال، 180 میلیارد تومان اعتبار تزریق خواهد شد.

منبع: فارس
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه