چرا زنان رابطه جنسی را در شب‌ها و مردان در صبح‌ها ترجیح می‌دهند؟
توضیح داشتن رابطه با علم روانشناسی؛
یکی از سوالاتی که بسیازی از زنان در اوایل ازدواج با آن درگیر هستند این است که چرا خود شب ها تمایل به برقراری رابطه جنسی دارند و مردها صبح !
دریاچه ارومیه هفت سال دیگر زنده می‌شود
گرچه بارش‌های اخیر موجب ورودی ۳۰۰ میلیون متر مکعب آب شده اما باید گفت که این حجم از آب نمی‌تواند تاثیر چندانی برای بهبود دریاچه ارومیه داشته باشد.
درس های مهم بحران دریاچه ارومیه
مسأله ارومیه در حوضه‌ای اتفاق می‌افتاد که اتفاقاً میزان بارندگی سالانه‌اش حدود ۳۵۰ میلیمتر بوده و بعد از حوضه خزری دومین حوضه پربارش کشور بود
24 آوریل؛ سالروز کشف واکسن سل
آلبرت لئون شارل آلبرت کالمت پزشک نامدار و محقق برجسته فرانسوی در 12 ژوئیه 1863 متولد گردید و تحصیلات خود را در دانشگاه پاریس به پایان رسانید.
زلزله بیاید خانه‌های تهران به تله‌های مرگ بدل می‌شود
خانه‌ها، برج‌ها، مراکز خرید، پل ها همه با خاک یکسان شده‌اند، در شهر فقط صدای آه و ناله شنیده می‌شود و شهر پر شده است از اجساد
بازخوانی «یک دروغ» و توضیح مجدد سازمان محیط زیست
این فیلم به همراه کپشن های دروغ مثل "مقام مسئول ننگی بزرگ در دولت تدبیر وامید !!" و "دست دادن معصومه ابتکار معاون حسن روحانی با یک مقام آلمانی !!"
راهکارهایی برای برخورد با مزاحمت‌های جنسی
در این مقاله سه نمونه از موقعیت‌های آزار به همراه روش‌های مواجهه و مقابله با آن‌ها را، در قالب سه موقعیت داستانی برایتان بازگو می‌کنم.
سیل مخاطره دائمی پایتخت است
بعد از ایام نوروز به دلیل افزایش تدریجی دما و آب شدن برف های زمستان و بارندگی های فصلی، شاهد سیل هستیم و در این ایام باید شهروندان به توصیه سازمان های مسئول توجه کرده و هشدارها را جدی بگیرند.
ايران در گرداب بلاياي طبيعي افتاده است
شايد براي شهرنشينان، اين بادها فقط گردوخاک بلند مي‌کرد اما در کوه سبلان، پديده کم‌نظيري اتفاق افتاد.
با وجود درآمدهای کلان شهرداری چرا تهران مشکل دارد؟
اگر درآمدهای پایدار شهرداری تهران محقق شود، شاهد توسعه سنجیده و بابرنامه در سطح شهر خواهیم بود
حقوق شهروندی؛ گمشده مطب‌های پزشکی
بگذارید روایت کنم لحظه‌هایی از حق‌های شهروندی تضییع شده در مطب‌های پزشکی را که از قضا خودمان در آن موثریم و آنگاه بیندیشیم که راه چاره چیست؟
آخرین اخبار سرویس