بی‎سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی‎توانند بخوانند و بنویسند بلکه کسانی هستند که نمی‎توانند بیاموزند، آموخته‎های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند.    «الوین تافلر»

      جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
نگاهی به تفاوت‌های رفتاری و علایق دختر و پسر
یک کارشناس ارشد روان شناسی تربیتی در خراسان ‌جنوبی گفت: دختران و پسران، در رفتار، علایق و نگرش‌ها تفاوت‌هایی دارند که شناخت این تفاوت‌ها راهنمای والدین در چگونگی برخورد با آنان است.
بچه‌داری گران شد
۴۳، ۵۱، ۳۳‌ هزار و... اینها قیمتی است که این روزها پس از گران‌شدن قیمت ارز جلوی پوشک بچه‌ها در سایزها و مارک‌های مختلف نوشته شده است که با بزرگ‌شدن نوزادتان به قیمت آن افزوده می‌شود.
ازدواج موقت ۹۹ هزار تومانی!
بررسی کانال یکی از این مؤسسات که اقدام به واسطه گری مجازی ازدواج کرده است و با دریافت ۹۹ هزار تومان آگهی درخواست ازدواج را منتشر کرده.
محله ندارها
بوی بدی به مشام می‌رسد. زباله در همه جا به چشم می‌خورد و در برخی جاها کوهی از زباله روی هم انباشته شده است. خانه‌های کوچک با سقف‌های کوتاه در نقاط مختلف محله پراکنده اند.
روح جامعه امروز از همیشه بیمارتر است
سال‌ها گفتیم«عقل سالم در بدن سالم»، اما امروز فشارهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دو سوی این موازنه را تغییر داده و باید گفت« بدن سالم در عقل و روان سالم».
جنگ آب نتیجه سوءمدیریت‌هاست
هشداری ترسناک از سوی وزیر کشور یعنی دیگر بحران در همین نزدیکی‌ها نیست بلکه بحران اتفاق افتاده و تنها شاهد وخیم‌تر شدن اوضاع هستیم.
آخرین اخبار سرویس
پربیننده ترین
پربحث ترین عناوین